Jakość wykonania
1.5/5
Zgodność z obietnicą
2.7/5
Obsługa posprzedażowa
2.3/5
Największe wady
Tynki, ściany są krzywe w całym mieszkaniu. W łazience mam ścianę jak krzywa wieża w Pizie, 4 cm różnicy gora dół. Deweloper niechętnie naprawia usterki, od wszystkiego się migają. Okna miałam wymieniane lub polerowane wszystkie. Sufity są tak krzywe, że na zaslonach widać po kilka cm różnicy. Wentylacja nie działa dalej, 9msc od odbioru.
Stosunek ceny do jakości i lokalizacji oceniam na duży +. Osiedle jeszcze w budowie, więc na efekt końcowy trzeba jeszcze poczekać. Praktycznie centrum miasta co daje dużo możliwości na życie towarzyskie i rekreacyjne.