2.0/5
Średnia ważona
Jakość wykonania
1.5/5
Tynki i gładzie
1/5
Wylewki i podłogi
1/5
Stolarka
1/5
Instalacje
3/5
Zgodność z obietnicą
2.7/5
Części wspólne
4/5
Zieleń i arch.
1/5
Infrastruktura
3/5
Obsługa posprzedażowa
2.3/5
Czas reakcji
1/5
Skuteczność napraw
3/5
Komunikacja
3/5
Rekomendacja (NPS)
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Największe wady
Tynki, ściany są krzywe w całym mieszkaniu. W łazience mam ścianę jak krzywa wieża w Pizie, 4 cm różnicy gora dół. Deweloper niechętnie naprawia usterki, od wszystkiego się migają. Okna miałam wymieniane lub polerowane wszystkie. Sufity są tak krzywe, że na zaslonach widać po kilka cm różnicy. Wentylacja nie działa dalej, 9msc od odbioru.
Byle sprzedać a pozniej koniec starania się o zadowolenie klienta.
Podsumowanie dewelopera Atal
Pochwały za:
Zwrócono uwagę na:
We Wrocławiu Atal wykonał taras wyżej niż podłoga wewnątrz mieszkania, do tego wysokość zamontowanych drzwi jest na 30 cm jakaś porażka we Wrocławiu z tym deweloperem może inne miastach lepiej. Jeszcze do tego całkiem inaczej wyglądała wizualizacja inne okna drzwi dużo bardziej luksusowe i zachęcające do kupienia a potem wykonanie tańszych zamienników zamiast dużych okien zwykłem małe okienka , proszę uważać na tego dewelopera
Bardzo dobre wykonanie i westycji Przystań Jasień w Gdańsku, stosunek ceny do jakości bardzo dobry jak na obecne czasy. Kupilismy z mężem mieszkanie rok temu i na razie wszystko bez zarzutu. Myślę że Atal to jeden z lepszych deweloperów na rynku Trójmiejskim. Polecam! Ps. Kadra w Atalu też bardzo dobra i pomocna 😉
W Aura w Łodzi z parkowaniem to jest dramat. Poczytajcie na forum. Do tego pod oknami mają budować drogę, o której deweloper nie wspomniał. Wykonanie takie sobie, średnie. Nic nadzwyczajnego. Miałem mieszkanie u innego dew i było podobnie. Obok Pomorska Park to to samo. Z parkowaniem też dramat, zaraz będzie droga szybkiego ruchu pod oknami. Znam dwie pary. Jedna już odsprzedaje a druga się waha.
Średnia jakość obługi i wykonania. Byle sprzedać a pozniej koniec starania się o zadowolenie klienta, mozna sobie pozwolić na kłamstwa i odpowiadanie pomidor na większość zarzutów, Pęknięcia na tynkach to wina osadzającego się budunku – reklamacja nie uznana, pęknięcia elewacji to dylatacje – reklamacja odrzucona, zarysowania poręczy nie wpływają na użytkowanie ale zamalują niechlujnie upier…liwszy przy okazji elewacje. Jak ktoś chce użerać sie z po sądach z tym Januszexem to polecam