Forte Piano opinie

Deweloper: Novdom

Lokalizacja: Ostrołęka,

Zespół Deweloper Buduje nie ponosi odpowiedzialności za komentarze napisane przez użytkowników portalu.
0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Elf
Elf
1 rok temu

Całkiem estetyczne bloki. Oby przestrzeń zostawiona na zieleń nie zmniejszyła się. Szkoda że nie będzie na niej miejsca na większe drzewa. Zabudowa z prl jednak wciąż pod tym względem wygrywa.

Ostatnio edytowano 1 rok temu przez Elf
Michał Kowal
1 rok temu

Mieszkania przy nowej ulicy Ostrołęckich Harcerzy, ciekawy jest ten kontrast pomiędzy domkami jednorodzinnymi a gęstą zabudową bloków. Na pewno będzie blisko do Biedronki, która jest obok.

Makiety w biurze sprzedaży i kolorowe wizualizacje na pewno wyglądały świetnie – mnóstwo zieleni, uśmiechnięci sąsiedzi i idealnie równe chodniki. Ale jak to osiedle wygląda teraz, gdy z placu budowy zjechał ciężki sprzęt? Prześwietlamy ten konkretny adres. Zebraliśmy prawdziwe Forte Piano opinie od ludzi, którzy zdążyli już odebrać klucze i sprawdzić ten standard na własnej skórze. Dowiesz się tu bez ściemy, czy ściany nie są z papieru, czy w garażu podziemnym nie stoi woda po burzy i czy “kameralna zabudowa” nie oznacza zaglądania sąsiadowi prosto w talerz. Przeczytaj, zanim wpłacisz zaliczkę.